Z tej strony Polski Harry Potter znany również jako Kanashii. Zaklepuję sobie nazwę oraz domenę blogger jaką jest "marco-craft.*" Kiedy zacznę działać? Kto wie~
Dopiero zaczynam raczkować, więc nie dziwcie się, dlaczego moje prace nie przypominają tych gigantów z blogów profesjonalistek. ;) Mam niski budżet, a i nie korzystam z gotowców, dodatkowo - jestem totalnym świeżaczkiem. Pamiętajcie. ^ ^
Pozdrawiam,
Kanashii
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz